fbpx
Open/Close Menu עו"ד בעפולה עורך דין בעפולה, עורך דין גירושין בעפולה, עורך דין מקרקעין בעפולה

עורך דין ביטוח לאומי בעפולה-אדר בן גיגי

עו”ד אדר בן גיגי בעלת ידע רב בתחום המשפט דיני משפחה ביטוח לאומי ומזה תקופה ארוכה עוסקת בייעוץ וייצוג בבתי המשפט השונים בעפולה . המשרד ממוקם בעיר עפולה, ומעניק ללקוחותיו ייצוג משפטי מקצועי, יסודי ויצירתי ,המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי  לתושבי עפולה והסביבה.

עורך דין ביטוח לאומי מומחה בעפולה – אדר בן גיגי

עורכת דין אדר בן גיגי דוק בעלת ידע רב בתחום המשפט בדיני משפחה ומזה תקופה ארוכה עוסק בייעוץ וייצוג,  יסודיות ויצירתיות החל משלב הראשון,

מיד עם תום לימודי המשפט , עסקה עו”ד אדר בן גיגי בייצוג בתיקים שזכו לתהודה ציבורית רבה וצברה ניסיון מעשי רב בטיפול בתיקים קלים ומורכבים כאחד.

משרד עורכי הדין אדר בן גיגי ממוקם בעיר עפולה, ומספק שירותים משפטיים בתחום המשפחה לתושבי עפולה והסביבה.

לאור העובדה כי להליך משפט השפעה רבה על חיי הבני הזוג או על חיי בני משפחתו, שכן יש בו כדי לפגוע בחירותו ובכבודו, כל אדם המתקשר עימנו זוכה להיות במרכז העשייה של המשרד ולהגנה משפטית מלאה על זכויותיו תוך שירות אישי ומקצועי מאוד.

המשרד עורכי דין אדר בן גיגי מעניק ללקוחותיו את האפשרות לקבל ייצוג משפטי מקצועי, יסודי מאוד ואחראי כבר מראשית ההליכים, תוך ניתוח המצב קדימה ובחינת דרכי הפעולה המיטביות לניהול הסיכונים הכרוכים בניהולו של התיק המשפחה.

משרד עורכי דין אדר בן גיגי ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי לתושבי עפולה והסביבה הניסיון מלמד כי טיפול ראשוני מקצועי עשוי במקרים מסוימים להגיע אף עד כדי הימנעות מוחלטת מנקיטה בהליך המשפטי. על כן, טיפול מאוד יסודי כבר בשלביו הראשונים של ההליך, מונע עוגמת נפש עתידית ועשוי לחסוך הוצאות כספיות גבוהות בהמשך.

איך בוחרים עורך דין בעפולה?

ראשית כל, אין חשיבות לאם בוחרים בעו”ד שעובד באופן עצמאי או כזה ששייך למרד גדול. אך בשני המקרים חשוב להתייחס לכמה פרמטרים טרם הבחירה:

הותק – ותק בתחום מעיד גם על ניסיון רב. ככל שהוותק גדל כך גם הניסיון וההצלחה ניתנת להוכחה במקרים מן העבר של המשרד עורכי דין.

הלקוחות – בדקו מי הלקוחות המשרד. לא דיי בכך שישנם לקוחות קודמים, גם טבעם יכול להעיד רבות על טיבו של השירות המשרד או עורך הדין. אם בין הלקוחות מצויות חברות מוכרות או גופים מוסדיים גדולים ניתן לאמת בכך את רמת השירות וההצלחה של המשרד או עורך הדין.

גודל המשרד – שיקול שלא תמיד רלוונטי אך באופן הכללתי ניתן לומר שמשרדים המעסיקים מספר רב של עורי דין הם איכותיים יותר משום שקיימת האפשרות לבחור בין כמה וגם משום שמשרד גדול מעיד פעמים רבות על ריבוי לקוחות (לכן סביר שגם יהיה יקר יותר אך כאן ההשקעה לרוב לא הכי משתלמת).

 חוות דעת נוספת – ניתן למצוא באינטרנט בחיפוש מהיר אך אם מתאפשר כדאי לשוחח עם לקוחות המשרד או עורך דין. למעשה קבלת אינפורמציה בדבר השירות ממקור ראשון היא אחת מהדרכים הטובות ביותר לקבל תמונת מצב אמתית ומהימנה לגביי המשרד עורכי דין

למה כדי עורך דין בעפולה?

לקוחות רבים מעדיפים כי המשרד אשר יטפל בענייניהם המשפטיים יהיה בקרבת מקום מגוריהם מאחר והזמינות של עורך דין בבית שאן ללקוח שמתגורר בנצר עלית גבוהה בהרבה ביחס לעורך דין שמקום מושבו רחוק יותר. במהלך תקופת ניהול התיק מתקיימים מפגשים רבים בין עורך דין ללקוח, בין אם לצורך בניית האסטרטגיה של התיק ובין אם לצורך החתמה על תצהירים וטפסים. לכן הזמינות עוה”ד הינה קריטריון חשוב ביותר בבחירת עורך דין.

כמו כן, נהנים לקוחות המשרד מזמינות מרבית וקבלת מענה און ליין מצד עורכי דין של המשרד, וכן לווי צמוד של תיקיהם, במהלך כל שעות הפעילות של המשרד.

הנכם מוזמנים להתעדכן במאמרים משפטיים מגוונים המועלים על ידינו תדיר לאתר “עו”ד אדר בן גיגי”, ואשר עוסקים במגוון נושאים אקטואליים ובחידושי פסיקה ו/או חקיקה הרלבנטיים לתחומי העיסוק של המשרד. אתר המשרד מספק למבקרים בו מגוון רחב של מאמרים מקצועיים שנכתבו על ידי עורכי הדין במשרדנו על סמך הידע הרחב וניסיונם העשיר

תחומי עיסוק המשרד בעפולה והסביבה:


עורך דין ביטוח לאומי בעפולה

 משרדנו יוכל לסייע לך בתחומים הבאים:


עורך דין ביטוח לאומי בעפולה

ייצוג בפני בית המשפט לענייני משפחה

בית המשפט לענייני משפחה. מדובר בערכאה האזרחית, שאמונה על שפיטה בענייני משפחה. החוק המסדיר את סמכותו והקמתו של בית משפט זה, הוא חוק     בית המשפט לענייני משפחה, לבית המשפט לענייני משפחה יש סמכות לדון בכל עניין משפחתי, החל מענייני ירושה, צוואה, אפוטרופסות, ברית זוגיות, התרת   נישואין ועד סכסוכים כספיים בין בני משפחה ביטוח לאומי, ידועים בציבור מזנות.

בהתאם לחוק בתי המשפט לענייני משפחה, בן משפחה מוגדר בתור הורים, ילדים, סבים, הורים וילדים מאומצים, בני זוג לרבות ידועים בציבור וכן בני זוג מאותו המין. שופטי משפחה הם שופטים רגילים, שנבחרים ע”י הוועדה לבחירת שופטים. לרוב, מדובר בשופטים בעלי ניסיון בתחום דיני המשפחה.

עם זאת, חשוב להבהיר, כי לבית המשפט לענייני משפחה אין סמכות לדון בענייני נישואין וביטוח לאומי, שכן הסמכות הזו שמורה אך ורק לבתי הדין הרבניים. לעומת זאת, ישנם נושאים שנוגעים לנישואין וביטוח לאומיביטוח לאומי, שבהם יש לבית המשפט לענייני משפחה סמכות מקבילה (כמו ענייני כתובה ומזונות).

 

עורך דין בעפולה?

כאמור, התיוועצות בעו”ד  מנוסה הינה קריטית לאורך כל שלביו של ההליך המשפטי . עורך הדין שייצג את האינטרסים שלך יוכל עוד משלביו הראשונים של ההליך , הצורך בייעוץ משפטי מקצועי הוא הכרחי. עורך הדין יוכל  להביא לתוצאות המיטביות בתיק בכך שיסייע לך

להתייעצות עימנו בטלפון 04-826-4404 או השאר פרטים ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצדך. סודיות מלאה מובטחת. באפשרותך גם לבקר באתר המלצות על עורכי דין בעפולה.

© 2016 - משרד עורכי דין אדר בן גיגי | העוסק בדיני משפחה ומקרקעין בעפולה

logo-footer

04-826-4404                  

Call Now Button